Комплексні (складні) добрива

Комплексні добрива – це мінеральні добрива, що у своєму складі містять два або більше елементів живлення. Завдяки цьому добриво набагато економніше транспортувати, зберігати та вносити в грунт в порівнянні з простими добривами.

Комплексні добрива підходять для всіх сільськогосподарських культур та можуть використовуватися на будь-яких грунтах. Чудово підходять як для основного внесення, так і для підживлення.

Замовляйте комплексні добрива оптом у зручний для вас час. Робіть свій вибір і оформіть заявку по телефону або онлайн. Якщо у вас виникли запитання, наші співробітники з радістю нададуть Вам докладну консультацію!

Купити комплексні (складні) добрива оптом

Нітроамофоска (азофоска)

на фото нітроамофоска комплексне складне добриво від компанії Агрохімоіл

Комплексне азотно-фосфорно-калійне добриво, що застосовується на будь-яких типах грунтів, та для удобрення всіх сільськогосподарських культур. В залежності від біохімічного складу грунту та вирощуваної культури, придбати нітроамофоску можна з різним співвідношенням живильних елементів:

NPK 16:16:16 Нейтральне добриво що застосовується на грунтах з низьким вмістом живильних елементів. Використовується як основне живлення перед посівом зернових, злакових та овочевих культур.

NPK 23:13:8 Нова марка комплексного добрива, що у своєму складі містить безхлорну форму калію. Найчастіше використовується як основне предпосівне добриво для ярих зернових, кукурудзи, соняшника, кормових овочевих та баштанних культур. Особливо необхідне дане добриво на південних степових зонах України з недостатньою зволоженістю та високим вмістом калію в грунті. Дізнатися більше ➨

Діамофоска NPK 8:24:24

на фото діамофоска комплексне складне добриво від компанії Агрохімоіл

Комплексне азотно-фосфорно-калійне добриво, що застосовується на торф’янистих та виснажених грунтах, що у своєму біохімічному складі мають достатню кількість азоту, але потребують фосфору та калію. Добриво чудово підходить для зернових, присапних та технічних культур. Дізнатися більше ➨

Амофос

на фото амофос комплексне складне добриво від компанії Агрохімоіл

Універсальне азотно-фосфорне добриво, що особливо ефективне в посушливих зонах, де перевага надається саме фосфорним добривам. Незамінне добриво на початку росту рослин в період формування листкової та кореневої системи. Амофос чудово підходить для живлення зернових, зернобобових та овочевих культур. Добриво насамперед націлене на відновлення нестачі фосфору у грунті.

Дізнатися більше ➨

Сульфоамофос

Універсальне, комплексне, азотно-фосфорне добриво з сіркою. Використовується на всіх грунтах для основного удобрення зернових та технічних культур з низьким рівнем рухомого фосфору. Особливо високоефективне на чорноземних грунтах.

Дізнатися більше ➨

Екоплант

на фото екоплант комплексне складне добриво від компанії Агрохімоіл

Комплексне складне добриво, яке містить велику кількістю калію та фосфору. Найбільш ефективне в осінній період в якості підкормки та в період вегетації. Екоплант – екологічно чисте добриво, що легко засвоюється будь-якими культурами, посилює імунітет рослин, підвищує стійкість до перепадів температури і посухи.

Дізнатися більше ➨

Переваги комплексних добрив

 • У своєму складі містить два або більше корисних мікроелементи, що дозволяє рівномірно вносити добрива та економно використовувати ресурси.
 • Всі мікроелементи легкодоступні рослинам та добре розчинні;
 • Комплексні добрива концентровані, та чудово підходять для грунтів з недостатньою зволоженістю;
 • Комплексні добрива випускаються з різним складом та співвідношенням мінеральних елементів, що дає можливість підібрати необхідне живлення саме для ваших грунтів та з урахуванням фізіологічних особливостей вирощуваних культур;
 • Підвищує врожайність та якість сільськогосподарських рослин;
 • Використання комплексних добрив знижує витрати на транспортування та внесення в грунт.
У своєму складі комплексні добрива можуть містити як основні макроелементи, такі як азот, фосфор та калій, так і додаткові: сірка, залізо, кальцій та ін. В залежності від біохімічного складу грунту ці елементи, в різному ступені, життєво необхідні для успішного вирощування врожаю. Завдяки широкому виробництву комплексних добрив з різноманітним складом мікроелементів, Ви можете придбати добриво необхідне саме вам!

Необхідність комплексних добрив

Більшість мікроелементів, що входять до складу добрива, відіграють ключову роль у формуванні, рості та дозріванні плодів. Їх нестача призводить до зменшення або навіть до загибелі сільськогосподарських культур. Одні з необхідних елементів живлення вважаються:
ФОСФОР (Р) – один із трьох головних хімічних елементів живлення рослин. За своєю важливістю він посідає друге місце після азоту. Входить до числа досить розповсюджених елементів та знаходиться у складі більшості комплексних добрив. У вільному вигляді в природі не зустрічається, основним джерелом видобутку є ортофосфат кальцію (фосфорит) – Ca3(PO4)2 та апатит – Ca3(PO4)2+CaF+CaCl2. Застосовується під всі сільськогосподарські культури, як основне, предпосівне, припосівне добрив, а також для підживлення.

Дефіцит фосфору в рослині сильно затримує ріст, цвітіння, дозрівання, призводить до зменшення кількості плодів та квітів, що впливає на зниження врожайності та якості зерна.

СІРКА (S) – хімічний елемент, життєво необхідний для кожної рослини. В природі зустрічається у вільному вигляді та вигляді сполук. До 80-90% сірки в грунті знаходиться в органічній формі, 10-20% – у мінеральній (сульфат калія, натрія, кальція, магнія). Велика кількість сірки потрапляє до грунту з атмосферними опадами, особливо в районах де присутнє промислове виробництво. Сірка в органічній формі засвоюється тільки після перетворення у мінеральні сполуки (солі сірчаної кислоти), даний процес називається сульфофіксацією (найбільш активно проходить влітку). Рослини перехоплюють мінеральну сірку з нижніх слоїв грунту та повертають у верхні слої у вигляді органічних речовин.

Дефіцит сірки в рослинах призводить до затримки синтезу білків, оскільки сповільнюється утворення амінокислот, які містять сульфур. Візуальні ознаки дефіциту сірки схожі на азотне голодування: зменшується розмір листків, сповільнюється розвиток рослини, листя стають дерев’янистими, але присірчаному голодуванні не відмирають, хоча колір стає блідим.

КАЛІЙ (K) – хімічний елемент, який відіграє важливу роль в розвитку рослин. За ступенем необхідності знаходиться в одному ряду разом з азотом та фосфором, тому часто входить в склад комплексних добрив. Він присутній майже у всіх тканинах рослин у нерівномірній кількості. В соломі зернових його більше ніж в зерні. Багаті вмістом калію молоді рослини в яких іде активний поділ клітин. Максимальне накопичення даного елементу припадає на період цвітіння.

Дефіцит калію в рослинах викликає порушення обміну речовин, послаблює діяльність цілого ряду ферментів, порушує білковий та вуглеводний обмін, підвищує витрати вуглеводів та процес дихання.

КАЛЬЦІЙ (Ca) – є необхідним хімічним елементом для нормальної життєдіяльності рослин. За поширеністю в природі Кальцій посідає п’яте місце серед хімічних елементів (3,6% маси земної кори).

Дефіцит кальцію в першу чергу впливає на розвиток кореневої системи, це супроводжується зупинкою утворення кореневих волосків. Поверхневі клітини коренів відмирають та руйнуються.

ЗАЛІЗО (Fe) приймає участь у багатьох біохімічних процесах. Він концентрується в хлоропластах, приймає участь у фотосинтезі та утворенні хлорофілу та ін. Дефіцит даного елементу є проблемою для багатьох сільськогосподарських культур, тому він часто присутній у складі комплексних добрив. Дане явище призводить до сповільнення росту та розвитку, що в свою чергу впливає на зменшення врожаю. Найбільший дефіцит даного елементу спостерігається на карбонатних грунтах (30% поверхні суходолу землі).

Дефіцит рухомих сполук заліза викликає захворювання – карбонатний (вапняковий) хлороз. Це захворювання може призвести до загибелі рослин.

на фото капуста удобрена мінеральними комплексними добривами від Агрохімоіл в Україні

Замовити комплексні добрива від Агрохімоіл

Для успішного вирощування сільськогосподарських культур необхідно бути впевненим в якості та правильному застосуванні комплексних мінеральних добрив. Ми забезпечимо Вам таку впевненість!
 1. ─ Перевірений постачальник

  На протязі довгого часу (а це вже більше ніж 5 років) ми співпрацюємо з перевіреними та надійними виробниками комплексних (складних) добрив у світі. Завдяки цьому ми можемо гарантувати, що всі добрива, які Ви купуєте у нас, найвищої якості. Серед нашої продукції Ви можете купити комплексні добрива різного складу з широким поєднанням елементів, які особливо необхідні для живлення організму рослин.

 2. ─ Зберігання та доставка

  Довготривалі партнерські відносини з великими виробниками і постачальниками агрохімічної продукції дозволяють нам стабільно забезпечувати сільськогосподарський сектор України всіма необхідними комплексними добривами. Можливі варіанти поставок мінеральних добрив від ТОВ «Агрохімоіл»:

  • СРТ (залізнична станція призначення покупця)
  • СРТ(склад покупця, автомобільний транспорт)
  • EXW (самовивіз зі складів продавця)

 3. ─ Широкий вибір комплексних добрив

  Ми працюємо для наших клієнтів і пропонуємо широкий вибір найкращої продукції з різноманітним співвідношенням хімічних мікроелементів живлення. На наших складах знаходяться добрива для будь-яких культур, від польових до ягідних та плодових садів. Завдяки великим обсягам продажу ми можемо запропонувати Вам купити комплексні мінеральні добрива за найвигіднішими цінами.

на фото листівки компанії Агрохімоіл по продажу мінеральних комплексних добрив в Україні

Ціна комплексних мінеральних добрив

ТОВАР УПАКОВКА ВИРОБНИК ЦІНА МІНЕРАЛЬНОГО ДОБРИВА
Амофос N10:P46 Біг-бег, мішок Казахстан Купити по договору
Добриво азотно-фосфорно-калійне N16:P16:K16+6S Біг-бег, мішок Білорусь Купити по договору
Добриво азотно-фосфатно-калійне N8:P19:K29+2S N7:P20:K30+2S N6:P18:K34+2S N5:P17:K36+2S N9:P25:K25+2S N9:P14:K27+7S Біг-бег Білорусь Купити по договору
Добриво азотно-фосфорно-калійне N12:P24+12S Біг-бег, мішок Україна, Білорусь Купити по договору
Тарногран гранульований P12:K23:Ca6:Mg4:S22 Біг-бег, мішок Польша Купити по договору
Потафоска P13:K13:Ca13:Mg4:S22 Біг-бег, мішок Польша Купити по договору
Любофоска N5:P10:K15:Ca12,5:S30 Біг-бег, мішок Польша Купити по договору
Любофос N5:P10:K21:Ca2:S18,5+BO,09+Zn0,2 Біг-бег, мішок Польша Купити по договору
Любофос P14:K24:Ca3:S6,5 Біг-бег, мішок Польша Купити по договору
Екоплант К28-41, P4-7, Mg8-12, Ca10-17, S8-16 Біг-бег, мішок Україна Купити по договору
Добриво N33:P1:K1 Біг-бег Росія Купити по договору
Добриво азотно-фосфорне сірковмістне N16:P20+12S Біг-бег Росія Купити по договору
Сульфоамофос N20:P20+14S Біг-бег Росія Купити по договору
Діамофоска N10:P26:K26 Біг-бег Росія Купити по договору
Амофос N12:P52 Біг-бег Росія Купити по договору
Добриво фосфорно-калійне Р5:К55 Біг-бег Росія Купити по договору
Нітроамофоска (азофоска) N16:P16:K16 Біг-бег, мішок Росія Купити по договору
Нітроамофоска N16:P16:K8 Біг-бег Росія Купити по договору
Нітроамофоска (азофоска) N15:P15:K15+10S Біг-бег Росія Купити по договору
Добриво азотно-фосфорно-калійне марки N11:P20:K20+6S Біг-бег Росія Купити по договору

Замовляйте комплексні мінеральні добрива оптом за будь-яким номером телефону +38(0472)65-15-94, +38(098)965-69-17, +38(066)426-58-61 або залиште свою заявку на сайті.