Калійні добрива

Калійні добрива – це мінеральні добрива що містять у своєму складі калій, як основним елемент живлення. Калій – хімічний елемент, який відіграє важливу роль в розвитку рослин, та за ступенем необхідності знаходиться в одному ряду разом з азотом та фосфором.

Калій є діючою речовиною концентрованих калійних та складних мінеральних добрив. Він присутній майже у всіх тканинах рослин у різній кількості. Зустрічається у вигляді з’єднань: сільвініт – nNaCl+ mKC, з вмістом K2O от 15 до 25%; каїніт – KCI MgSO4 3H2O – 19% K2O. Особливо калій необхідний молодим рослинам в яких іде активний поділ клітин. Максимальне накопичення даного елементу припадає на період цвітіння.

Замовляйте калійні добрива оптом по телефону або оформіть заявку на сайті онлайн. Якщо у вас виникли запитання, наші співробітники з радістю нададуть Вам докладну консультацію та підкажуть які добрива краще придбати!

Купити калійні добрива оптом

Калій хлористий

на фото калій хлористий калійне добриво від компанії Агрохімоіл

Високоефективне універсальне калійне добриво, яке підходить для застосування на будь-яких грунтах (окрім солончаків) та в усіх кліматичних зонах України. Використовується навесні перед посівом та восени як основне добриво.

Калій хлористий активно сприяють підвищенню якості продукції, оскільки є потужною умовою для росту кореневих систем рослин. Сприяє кращому засвоєнню та перешкоджає втраті вологи із рослин. Підвищує стійкість культур до впливу хвороб та шкідників. Дізнатися більше ➨

Калій також входить до складу комплексних (складних добрив):

Добриво азотно-фосфорно-калійне (NPK)

на фото добриво азотно-фосфорно-калійне (NPK) калійне добриво від компанії Агрохімоіл

Добриво азотно-фосфорно-калійне з великим вмістом діючих речовин забезпечує повноцінне живлення сільськогосподарських культур. Містить ряд додаткових мікроелементів (Mn, Fe, Zn, Si), які приймають важливу участь у метаболізмі рослин. Виготовляється шляхом нейтралізації фосфорної кислоти до діамонійфосфату та моноамонійфосфату з подальшим додаванням сполук калію.

Калійне добриво NPK підходить для внесення на всіх типах грунтів та для будь-яких культур, як для основного, припосівного, кореневого та позакореневого підживлення.

Нітроамофоска

на фото нітроамофоска калійні добрива купити оптом від компанії Агрохімоіл

Азотно-фосфорно-калійне добриво, що застосовується на всіх грунтах, та підходить для будь-яких сільськогосподарських культур. В залежності від біохімічного складу грунту та вирощуваної культури, нітроамофоска випускається з різним співвідношенням живильних елементів:

NPK 16:16:16 Нейтральне добриво що застосовується на грунтах з низьким вмістом живильних елементів. Використовується як основне живлення перед посівом зернових, злакових та овочевих культур.

NPK 23:13:8 Нова марка комплексного добрива, що у своєму складі містить безхлорну форму калію. Найчастіше використовується як основне передпосівне добриво для ярих зернових, кукурудзи, соняшника, кормових овочевих та баштанних культур, що чутливі до хлору. Особливо необхідне добриво на степових зонах України з недостатньою зволоженістю. Дізнатися більше ➨

Діамофоска NPK 8:24:24

на фото діамофоска калійні добрива купити оптом від компанії Агрохімоіл

Діамофоска NPK 10:26:26 – комплексне азотно-фосфорно-калійне добриво, що у своєму складі містить близько 10% азоту в амонійній формі та 26% калію. Особливо необхідне дане добриво на торф’янистих та виснажених грунтах, які містять недостатню кількість фосфору та калію. Дізнатися більше ➨

Переваги калійних добрив

 • Підвищує стійкість культур до несприятливих природних умов та шкідників;
 • Сприяє транспортуванню поживних речовин до органів плодоношення, що в свою чергу покращує врожайність;
 • Калій відіграє ключову роль у формуванні цвітіння та утворення плодів.

Дефіцит калійних добрив в грунті призводить до:

 • Порушенню обміну речовин;
 • Зниження інтенсивності фотосинтезу;
 • Порушується білковий та вуглеводний обмін;
 • Неможливості засвоєння азоту в процесі метаболізму;
 • Зменшення формування плодів та насіння.
на фото овочі удобрені калійними добривами від компанії Агрохімоіл

Замовити калійні добрива від Агрохімоіл

Завдяки перевіреній якості та правильному застосуванню калійних добрив Ви можете бути впевненими в успішності вирощування сільськогосподарських культур. Ми працюємо аби ви отримали найкращий врожай!
 1. ─ Перевірений постачальник

  На протязі довгого часу (а це вже більше ніж 5 років) ми співпрацюємо з найкращими світовими виробниками калійних добрив у світі. Тому ми із впевненістю можемо гарантувати, що всі добрива, які Ви купуєте у нас, найвищої якості. Серед нашої продукції Ви можете купити калійні добрива та комплексні добрива із вмістом калію в різноманітних пропорціях.

 2. ─ Зберігання та доставка

  Завдяки довготривалим партнерським стосункам з найбільшими виробниками та постачальниками добрива в Україні, ми налагодили стабільну та швидку доставку по всій країні. Можливі варіанти поставок мінеральних добрив для вашої зручності від ТОВ «Агрохімоіл»:

  • СРТ (залізнична станція призначення покупця)
  • СРТ(склад покупця, автомобільний транспорт)
  • EXW (самовивіз зі складів продавця)

 3. ─ Широкий вибір комплексних добрив

  Ми працюємо для наших клієнтів і постійно розширюємо свій асортимент, щоб задовольнити будь-які потреби сучасного сільського господарства. На наших складах знаходяться добрива для всіх вирощуваних культур, від польових до ягідних та плодових садів. Завдяки великим обсягам продажу ми можемо запропонувати Вам купити калійні мінеральні добрива за найвигіднішими цінами.

на фото калійні мінеральні добрива від компанії Агрохімоіл

Ціна калійних добрив

ТОВАР УПАКОВКА ВИРОБНИК ЦІНА МІНЕРАЛЬНОГО ДОБРИВА
Калій хлористий К60 Біг-бег Білорусь Купити оптом
Добриво азотно-фосфорно-калійне N16:P16:K16+6S Біг-бег, мішок Білорусь Купити оптом
Добриво азотно-фосфатно-калійне N8:P19:K29+2S N7:P20:K30+2S N6:P18:K34+2S N5:P17:K36+2S N9:P25:K25+2S N9:P14:K27+7S Біг-бег Білорусь Купити оптом
Добриво азотно-фосфорно-калійне N12:P24+12S Біг-бег, мішок Україна, Білорусь Купити оптом
Добриво фосфорно-калійне Р5:К55 Біг-бег Росія Купити по договору
Нітроамофоска (азофоска) N16:P16:K16 Біг-бег, мішок Росія Купити по договору
Нітроамофоска N16:P16:K8 Біг-бег Росія Купити по договору
Нітроамофоска (азофоска) N15:P15:K15+10S Біг-бег Росія Купити по договору
Добриво азотно-фосфорно-калійне марки N11:P20:K20+6S Біг-бег Росія Купити по договору

Замовляйте калійні мінеральні добрива оптом за будь-яким номером телефону +38(0472)65-15-94, +38(098)965-69-17, +38(066)426-58-61 або залиште свою заявку на сайті.