Фосфорні добрива купити ОПТом

ФОСФОР (Р) – один із трьох головних хімічних елементів живлення рослин. За своєю важливістю він посідає друге місце після азоту. Відіграє ключову роль у формуванні кореневої системи та стебла. Використання добрива є гарантією отримання високої врожайності!

Замовляйте фосфорні добрива ОПТОМ у зручний для вас час. Робіть свій вибір і оформіть заявку по телефону або онлайн. Якщо у вас виникли запитання, наші співробітники з радістю нададуть Вам докладну консультацію!

Купити Фосфорні добрива від Агрохімоіл:

СУПЕРФОСФАТ

на фото суперфосфат фосфорне добриво від компанії Агрохімоіл

Простий суперфосфат (Ca(H2PO4)2+2CaSO4) – фосфорне сірковмістне добриво, що містить в собі фосфор Ca(H2PO4)2 х Н2О та вільну фосфорну кислоту. Присутні домішки у вигляді катіонів натрію, калію, магнію, алюмінію, заліза, а також іони – SiF2-6, AIF-6 та інші. Також присутній сульфат кальцію CaSO4, що виконує функцію баласту. Отримують суперфосфат шляхом розкладу природних фосфатів.

Суперфосфати особливо ефективні на кислих грунтах, в яких містяться вільні окиси. Застосовують дані добрива на всіх типах грунтів, та під усі культури, як основне добриво з внесенням на максимальну глибину обробітку. Дізнатися більше ➨

АМОФОС

на фото амофос фосфорне мінеральне добриво від компаній світових виробників

Універсальне концентроване азотно-фосфорне добриво, яке підходить для будь-яких типів ґрунтів. Застосовується для основного та передпосівного внесення під сільськогосподарські культури. Особливо популярне в посушливих районах з недостатньою кількістю вологи в котрих завжди надається перевага фосфорним добривам.

Особливі переваги:
 • Сприяє розвитку кореневої системи та істотно збільшує якість і кількість врожаю;
 • Підвищує стійкість рослин до хвороб та посухи. Дізнатися більше ➨

ДІАМОФОСКА

на фото діамофоска фосфорне добриво від компаній світових виробників

Діамофоска (Діамонійфосфат) – комплексне азотно-фосфорно-калійне добриво з великим вмістом діючих речовин. Виготовляється шляхом нейтралізації фосфорної кислоти до діамонійфосфату та моноамонійфосфату з подальшим додаванням сполук калію.

Якщо грунт знаходиться в умовах недостатньої зволоженості, вносити діамофоску необхідно на глибину обробітку грунту, а в районах з надмірною зволоженістю – по поверхні, або на глибину посіву. Дане добриво є повністю розчинне та може застосовуватися для фергитації.

Особливі переваги:
 • Містить ряд мікроелементів (Mn, Fe, Zn, Si), які приймають важливу участь у метаболізмі рослин;
 • Діамофоска підходить для внесення на всіх типах грунтів та під всі культури, як для основного, припосівного, кореневого та позакореневого підживлення.

НІТРОАМОФОСКА

на фото нітроамофоска фосфорне добриво від компанії світових виробників

Універсальне азотно-фосфорно-калійне добриво що широко застосовується на більшості територій України. Особливо популярне як основа підживлення і для припосівного удобрення. Має високий коефіцієнт засвоєння фосфору в зонах достатнього зволоження.

Особливі переваги:
 • Підвищують врожайність та покращують стійкість рослин до хвороб та низьких температур;
 • Три основні елементи у складі добрива в різних співвідношеннях дозволяють використовувати його найбільш ефективно на будь-яких грунтах. Дізнатися більше ➨

ДОБРИВО NPK

на фото добриво азотно фосфорно калійне від компаній світових виробників

Добриво азотно-фосфорно-калійне з великим вмістом діючих речовин. Виготовляється шляхом нейтралізації фосфорної кислоти до діамонійфосфту та моноамонійфосфату з подальшим додаванням сполук калію.

Хімічні сполуки добрива дисоціюють в грунті на окремі іони. Діамонійфосфат та моноамонійфосфат – на іони амонію – NH4+ та ортофосфорної кислоти – H2PO4-, HPO42-, PO43-. Сполуки калію на іон К+ та сульфогрупу або фосфат іон в залежності від сполук доданих в якості джерела калію.

Широкий вибір NPK з різним співвідношенням макроелементів дозволяє підібрати індивідуальне живлення для грунту з будь-яким хімічним складом.

Особливі переваги:
 • Відбувається накопичення мінералів та мікроелементів у врожаї;
 • Підвищує морозостійкість культур;
 • Безпечне при використанні, не виділяє шкідливих сполук. Не виснажує грунт.

Необхідність застосування фосфорних добрив

Фосфор входить до числа досить розповсюджених, незамінних елементів. У вільному вигляді в природі не зустрічається, основним джерелом видобутку є ортофосфат кальцію (фосфорит) – Ca3(PO4)2 та апатит – Ca3(PO4)2+CaF+CaCl2. Застосовується під всі сільськогосподарські культури, як основне, предпосівне, припосівне добрив, а також для підживлення.

Отримання фосфору кожна рослина потребує в різній мірі, але його наявність обов’язкова. Без нього неможливо отримати гарні результати вирощування культур.

Більша частина фосфору знаходиться в репродуктивних органах та молодих частинах рослин. Основна кількість фосфору засвоюється рослиною в перші фази її розвитку. Сполуки фосфору здатні пересуватися із старих тканин в молоді, тобто використовуватися повторно.

Нестача фосфору призводить до:

 • Пожовтіння листя;
 • Хворобливий вид рослини;
 • Сильно затримує ріст, цвітіння та дозрівання;
 • Призводить до зменшення кількості плодів та квітів
 • Впливає на зниження врожайності та якості зерна.

Переваги використання Фосфорних добрив

 • Сприяє активному, рівномірному розвитку рослин;
 • Стимулює своєчасне цвітіння та дозрівання плодів;
 • Покращенню стійкості культур до холоду;
 • Покращенню якості врожаю (збільшення крохмалю та цукру в плодах);

Азотне та фосфорне живлення має тісний звязок, зокрема, при збитку фосфору в рослинних тканинах накопичується нітратний азот та сповільнюється синтез білків. Збиток фосфору призводить до передчасного розвитку та дозрівання зерна, а отже до зниження урожайності.

Замовити фосфорні добрива оптом від Агрохімоіл

Гарантія успішного вирощування врожаю – якісні добрива. Компанія Агрохімоіл займається поставкою та продажем мінеральних фосфорних добрив в Україні уже більше як 6 років.
 1. ─ Надійний постачальник добрива

  Більше ніж 6 років ми співпрацюємо з найкращими виробниками добрив у світі. Ми знаємо, які фосфорні добрива вам запропонувати та можемо гарантувати їх якість та продуктивні при використанні. Серед нашої продукції Ви можете купити міндобрива різного складу з широким поєднанням елементів, які особливо необхідні для живлення рослин.

 2. ─ Зберігання та доставка

  Довготривалі партнерські відносини та налагодженні системи поставок з великими виробниками і постачальниками агрохімічної продукції дозволяють нам стабільно забезпечувати сільськогосподарський сектор України всіма необхідними фосфорними добривами. Можливі варіанти поставок мінеральних добрив від ТОВ «Агрохімоіл»:

  • СРТ (залізнична станція призначення покупця)
  • СРТ(склад покупця, автомобільний транспорт)
  • EXW (самовивіз зі складу продавця)

 3. ─ Широкий вибір фосфорних добрив

  Ми працюємо для наших клієнтів і пропонуємо широкий вибір найкращої продукції для всіх потреб. На наших складах знаходяться добрива для будь-яких культур, від польових до ягідних та плодових садів. Завдяки великим обсягам продажу ми можемо запропонувати Вам купити фосфорні міндобрива за найвигіднішими цінами.

Компанії Агрохімоіл пропонує Вам замовити фосфорні мінеральні добрива за кращими цінами в Україні! Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом. Ціна розраховується залежно від об’єму замовлення.

ЦІНА мінерального добрива

ТОВАР УПАКОВКА ВИРОБНИК ЦІНА МІНЕРАЛЬНОГО ДОБРИВА
Любофоска N5:P10:K15:Ca12,5:S30 Біг-бег, мішок Польша Купити по договору
Любофос N5:P10:K21:Ca2:S18,5+BO,09+Zn0,2 Біг-бег, мішок Польша Купити по договору
Любофос P14:K24:Ca3:S6,5 Біг-бег, мішок Польша Купити по договору
Амофос N10:P46 Біг-бег, мішок Казахстан Купити по договору
Двойний суперфосфат NP(S) 10:32(20) Біг-бег, мішок Україна Купити по договору
Суперфосфат простий P19:Ca20-25:S32 Біг-бег Польша Купити по договору
Суперфосфат N9:P30+9S Біг-бег Білорусь Купити по договору
Добриво азотно-фосфорно-калійне N16:P16:K16+6S Біг-бег, мішок Білорусь Купити по договору
Добриво азотно-фосфатно-калійне N8:P19:K29+2S N7:P20:K30+2S N6:P18:K34+2S N5:P17:K36+2S N9:P25:K25+2S N9:P14:K27+7S Біг-бег Білорусь Купити по договору
Добриво азотно-фосфорно-калійне N12:P24+12S Біг-бег, мішок Україна, Білорусь Купити по договору
Добриво N33:P1:K1 Біг-бег Росія Купити по договору
Амофос N12:P52 Біг-бег Росія Купити по договору
Добриво азотно-фосфорне сірковмістне N16:P20+12S Біг-бег Росія Купити по договору
Сульфоамофос N20:P20+14S Біг-бег Росія Купити по договору
Діамофоска N10:P26:K26 Біг-бег Росія Купити по договору
Нітроамофоска (азофоска) N16:P16:K16 Біг-бег, мішок Росія Купити по договору
Нітроамофоска N16:P16:K8 Біг-бег Росія Купити по договору
Нітроамофоска (азофоска) N15:P15:K15+10S Біг-бег Росія Купити по договору
Добриво азотно-фосфорно-калійне марки N11:P20:K20+6S Біг-бег Росія Купити по договору
Добриво фосфорно-калійне Р5:К55 Біг-бег Росія Купити по договору

Замовляйте мінеральні добрива оптом за будь-яким номером телефону +38(0472)65-15-94, +38(098)965-69-17, +38(066)426-58-61 або залиште свою заявку на сайті.