Азотні добрива

АЗОТНІ ДОБРИВА – це органічні та неорганічні азотовмісні речовини, які при внесенні в грунти збільшують їх родючість та підвищують врожайність сільськогосподарських культур. АЗОТ – один із найнеобхідніших хімічних елементів для рослин. Він знаходиться у вільному та сполучному стані. Хоча важливим джерелом азоту є органічні добрива, мінеральні азотні добрива більш концентровані і, на відміну від органічних, діють швидше.

Компанія Агрохімоіл пропонує купити Азотні добрива у різних форматах:

 • нітратні,
 • аміачні,
 • амонійні,
 • аміачно-нітратні,
 • амідні,
 • амідно-нітратно-аміачні,
 • а також з додаванням інших макро-, та мікроелементів.
Найчастіше використовують нітратну, амідна й амонійну форми.

Амідна форма (NH2)

Найбільш популярним видом амідних добрив є карбамід (сечовина). Амідна форма повільнодіюча, тому найкраще підходить для позакореневого підживлення. Корисними амідні добрива являються для озимих та овочевих сільськогосподарських культур.

Амонійна форма (NH4)

До цієї групи належать сульфат амонію, нітрат амонію та хлорид амонію. В даній формі засвоєння азоту проходить поступово, навіть при невисоких температурах. Це чудово сприяє розвитку кореневої системи та посилює засвоєння поживних речовин. Найкраще підходить для передпосівного підживлення рослин.

Нітратна форма (NO3)

До цієї групи відносяться калієва та кальцієва селітри, а також нітратна селітра. Найшвидше засвоюється кореневою системою. Рекомендовано використовувати при високих температурах та у кислих грунтах. Оскільки нітратна форма досить швидко вимивається, найкраще використовувати її для рослин на ранніх стадіях розвитку, а також для припосівного внесення під культури для прискорення росту. Нітратна форма допомагає засвоєнню калію, кальцію та магнію.

КУПИТИ мінеральні азотні добрива

Аміачна селітра

на фото аміачна селітра азотне добриво від світових виробників доставка Агрохімоіл

Вважається одним із самим універсальних азотних добрив яке у своєму складі містить амонійно-нітратну форму. Завдяки своїй ефективності на більшості грунті України, має великий попит серед аграріїв. Добриво використовують під час всього процесу вирощування культур – допосівне, припосівне, а також для підживлення на упродовж росту рослини. Особливо добре зарекомендувала себе як підживлення озимих культур.

Особливі переваги:
 • Азот перебуває у двох формах: нітратній (підживлення відбувається одразу) та аміачній(засвоєння проходить повільно)
 • Чудово розчиняється у воді й добре проникає в грунт. Дізнатися більше ➨

Вапняково-аміачна селітра

на фото вапняково-аміачна селітра азотне добриво купити оптом від Агрохімоіл

У своєму складі додатково має кальцій, що знижує ph ґрунту. Добре підходить для кислих та слабокислих ґрунтів. Вапняково-аміачна селітра може вноситися в будь-які грунти та підходить для більшості культурних рослин.

Основні переваги:
 • Підвищує родючість грунтів
 • Зменшує ph грунту
 • Позитивно впливає на якість культури. Дізнатися більше ➨

Карбамід (Сечовина)

на фото карбамід азотне добриво купити оптом від Агрохімоіл в Україні

Карбамід у своєму складі має найбільшу кількість азоту серед твердих азотних добрив. Азот знаходиться в амідній формі. Карбамід добре розчиняється у воді й вважається повільнодіючим. Чудово засвоюється культурами через листову систему. Особливо необхідний для рослин, що потребують великої кількості азоту на пізніх етапах вегетації.

Основні переваги:
 • Збільшує якість культур
 • Підвищує стійкість рослини проти хвороб
 • Покращує врожайність культур. Дізнатися більше ➨

Карбамідно-аміачна суміш (КАС)

на фото карбомідно-аміачна суміш замовити оптом від Агрохімоіл

Мінеральне добриво, що виготовляється в концентрованому рідкому стані. Найчастіше використовується в посушливих зонах з недостатньою кількістю вологи. Можливо внесення в грунт в комплексі з мікродобривами або засобами для захисту рослин.

Основні переваги:
 • Гармонійне поєднання всіх форм азоту дозволяє найбільш ефективно забезпечити тривале живлення рослин
 • Дозволяє отримати найкращі результати врожаю.
 • КАС дозволяє вносити добрива в комплексі, що економить витрати аграріїв. Дізнатися більше ➨

Чому необхідно застосовувати азотні добрива

В середньому, в грунті близько 1% азоту знаходиться в легкозасвоюваних мінеральних формах, тому внесення азотних добрив є необхідною умовою для збереження та підвищення родючості грунтів. Особливо азотні добрива життєво необхідні для росту зернових, олійних та овочевих культур.

на фото ростки для яких використовувались азотні добрива від компанії Агрохімоіл

У Вас виникло питання, яке добриво придбати? Ми, з радістю, підкажемо Вам, які мінеральні добрива ➨ краще застосовувати саме для Вашого ґрунту, а також прорахуємо їх кількість.

Продаж та доставка азотних добрив від Агрохімоіл

Щоб вирощування культурних рослин дало гарні результати, необхідно бути впевненими в якості мінеральних азотних добрив. Ми забезпечимо Вам таку впевненість!
 1. ─ Перевірений постачальник

  Більше ніж 5 років ми співпрацюємо з найкращими виробниками мінеральних та, зокрема, азотних добрив у світі. Ми гарантуємо що добрива, які Ви купуєте у нас – перевірені та продуктивні при використанні. Серед нашої продукції Ви можете купити мінеральні добрива різного складу з широким поєднанням елементів, які особливо необхідні для живлення організму рослин.

 2. ─ Зберігання та доставка

  Довготривалі партнерські відносини з великими виробниками і постачальниками агрохімічної продукції дозволяють нам стабільно забезпечувати сільськогосподарський сектор України всіма необхідними азотними добривами. Можливі варіанти поставок мінеральних добрив від ТОВ «Агрохімоіл»:

  • СРТ (залізнична станція призначення покупця)
  • СРТ(склад покупця, автомобільний транспорт)
  • EXW (самовивіз зі складів продавця)

 3. ─ Широкий вибір азотних добрив

  Ми працюємо для наших клієнтів і пропонуємо широкий вибір найкращої продукції. На наших складах знаходяться добрива для будь-яких культур, від польових до ягідних та плодових садів. Завдяки великим обсягам продажу ми можемо запропонувати Вам купити азотні мінеральні добрива за найвигіднішими цінами.

на фото азотні мінеральні добрива від компанії Агрохімоіл

Купити азотні добрива. Продукція

Компанії Агрохімоіл пропонує Вам замовити азотні мінеральні добрива за кращими цінами в Україні! Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом. Ціна азотного добрива розраховується залежно від об’єму замовлення.

Азотне добриво Виробник
– НІТРАТНІ
Калієва селітра N16:Ca19 (Ca(NO3)2) імпорт
– АМОНІЙНО-НІТРАТНІ
Аміачна селітра та її аналоги:
Аміачна селітра N34.4 (NH4NO3) Україна, Казахстан, Грузія, Болгарія, Турція та ін.
Добриво аміачно-нітратне N33.5 Росія
Азотофосфат N33.P3 Росія
Добриво змішане-сухе марки Росія
Сульфонітрат N3O:S7 Росія
Вапняково-аміачна селітра
Амонійні:
Сульфат амонію N21:S24 ((NH4)2SO4) Україна, Білорусь, Росія, Польша та ін.
Аміачні:
Аміак безводний N82.2 (NH3) Україна, Росія
Аміачна вода N20.2 (NH4OH + NH3) Україна
Амідні:
Карбамід (сечовина) N46.2 (NH2)2CO Україна, Росія, Білорусь
Добриво сповільненої (пролонгованої) дії:
Карбамід UTEC 46 (NH2)2CO + інгібітор урези Україна
Сульфат амонію ENTEC 21 ((NH4)2SO4) + інгібітор Україна

Складські комплекси та агрохімічні склади які ми використовуємо, розташовані по всій території України, що дозволяє нам в найшвидший термін доставити Вам замовлення.

Замовляйте АЗОТНІ ДОБРИВА за будь-яким номером телефону (0472) 65-15-94, +38(098)965-6917, +38(066)426 58 61 або залиште свою заявку на сайті.