Команда "Агрохімоіл" завжди готова до співпраці

Ми працюємо для вашого успіху!

ТОВ “Агрохімоіл” – являється трейдером провідних виробників мінеральних добрив у світі.

 

Територіально  компанія знаходиться в самому серці України – м. Черкаси та налічує штат висококваліфікованих фахівців, що є лише початком та запорукою нашого розвитку.

АГРОХІМОІЛ на ринку України з 2014 року. Бути молодою компанією у молодій Україні непросто, але ми долаємо цей шлях для того, щоб найближчим часом можна було з гордістю в серці сказати: «АГРОХІМОІЛ» — справжній лідер українського аграрного ринку, «АГРОХІМОІЛ» — компанія, яка, розвиваючись, допомагає досягти успіху іншим!

За час нашої роботи ми досягли значних результатів, лідируючих позицій на ринку поставок мінеральних добрив. Високий професіоналізм, регулярне підвищення кваліфікації наших співробітників дозволяє говорити про найбільш якісне та вагоме надання послуг. Надійність – ще одна важлива складова нашої діяльності.

Стабільні партнерські відносини з великими виробниками і постачальниками агрохімічної продукції дають можливість забезпечувати сільськогосподарський сектор України необхідною продукцією. Всі складські комплекси і агрохімічні склади обладнані залізничними та автомобільними рампами, що дозволяє здійснювати завантаження на будь-які типи вагонів і автомобілів.

мінеральні добрива від компанії Агрохімоіл

Впродовж років наші фахівці досліджують потреби рослин, адже вони вимагають дбайливого і уважного догляду, для максимальної прибутковості і якості – що забезпечують наші мінеральні добрива. Ми – як ніхто інший знаємо, як важливо любити свою справу для успіху. Доказом цього є сотні успішних клієнтів по всій Україні. Ми завжди працюємо на результат – допомогти нашим партнерам отримати найвищі прибутки від проведення господарської діяльності.

Перевагами ТОВ “Агрохімоіл” є:

  • Висока якість мінеральних, азотних, калійних, фосфорних, комплексних та інших добрив, оригінальна продукція лише від перевірених виробників.
  • Широкий вибір способу транспортування продукції, не лише автомобільними, а і залізничними шляхами.
  • Працюємо по всій Україні, доставка можлива навіть в найвіддаленіші куточки.
  • Швидка доставка, що вигідно відрізняє нас від інших компаній.
  • Кожен клієнт ТОВ “Агрохімоіл” отримає якісну та дбайливу консультацію від наших спеціалістів, адже ми вміємо слухати і розуміти.
  • Підбір мінеральних добрив під індивідуальні вимоги кожного замовника.

ТОВ “Агрохімоіл” – дбає про свою репутацію і добре ім’я, це квінтесенція успіху, якості та надійності.

Наша команда!

Ми ніколи не зупиняємось на здобутому, а постійно рухаємось вперед.

Борківець Юрій Олександрович

Борківець Юрій Олександрович

Комерційний директор

Більше 10 років працює в аграрній сфері

(098) 965-69-17
(066) 426-58-61
Борківець Людмила Олексіївна

Борківець Людмила Олексіївна

Директор (098) 965-69-16